BLM15AG121SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM15AG121SZ1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM15AG121SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15AG121SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15AG121SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 550mA 190mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM15AG121SZ1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
190mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
550mA