BLM03HD331SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-11016-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11016-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11016-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM03HD331SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 200mA 1Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM03HD331SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1Ohm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
330 Ohms @ 100 MHz