BLM03BD471SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5543-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5543-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5543-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM03BD471SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 215mA 1,5Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM03BD471SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
215mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,5Ohm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz