BLM03BB121SN1D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLM03BB121SN1D |
Kuvaus | FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 100mA 1,5Ohm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BLM03BB121SN1D -mallit |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 100mA |
Valmistaja Murata Electronics | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 1,5Ohm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0201 (0603 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,013" (0,33mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm) |
Impedanssi taajuudella 120 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |