BLM03AX800SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5621-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5621-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5621-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM03AX800SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
80 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 500mA 180mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM03AX800SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
180mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
80 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
500mA