BLM03AX100SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5620-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5620-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5620-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM03AX100SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
10 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 1A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM03AX100SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
10 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
1A