BLM02BX121SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-14876-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-14876-1-ND - Cut Tape (CT)
490-14876-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM02BX121SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 01005 (0402 metrinen) 350mA 500mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM02BX121SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
350mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
01005 (0402 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,009" (0,22mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,016" pit. x 0,008" lev. (0,40mm x 0,20mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz