BLE32SN120BN1L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLE32SN120BN1L |
Kuvaus | FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 12 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1210 (3225 metrinen) 20A 0,6mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BLE32SN120BN1L -mallit |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 20A |
Valmistaja Murata Electronics | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 0,6mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1210 (3225 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Voimajohto | Korkeus (maks.) 0,087" (2,20mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Impedanssi taajuudella 12 Ohms @ 100 MHz |