BLE32SN120BN1L
DigiKeyn tuotenumero
490-BLE32SN120BN1LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLE32SN120BN1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE32SN120BN1LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLE32SN120BN1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Tarkka kuvaus
12 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1210 (3225 metrinen) 20A 0,6mOhm
EDA/CAD-mallit
BLE32SN120BN1L -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
20A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
0,6mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Korkeus (maks.)
0,087" (2,20mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Impedanssi taajuudella
12 Ohms @ 100 MHz