BLE18PS080SN1D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 8A 4mOhm
BLE18PS080SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLE18PS080SN1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLE18PS080SN1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE18PS080SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLE18PS080SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLE18PS080SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
8A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
8.5 Ohms @ 100 MHz