BLE18PK160SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLE18PK160SN1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLE18PK160SN1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE18PK160SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLE18PK160SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 16 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 5A 12mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLE18PK160SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
5A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
12mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
16 Ohms @ 100 MHz