BLA2ABD121SN4D
DigiKeyn tuotenumero
490-4011-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-4011-1-ND - Cut Tape (CT)
490-4011-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLA2ABD121SN4D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0804 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 4 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0804 (2010 metrinen), ryhmä, 8 juotoskohtaa piirilevylle 200mA 350mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLA2ABD121SN4D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
350mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0804 (2010 metrinen), ryhmä, 8 juotoskohtaa piirilevylle
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Johtojen lukumäärä
4
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,039" lev. (2,00mm x 1,00mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz