7BB-20-6L0 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
SparkFun Electronics
Varastossa: 0
6.3 kHz Standardi Summerielementit 0,787" halk. (20,00mm) 1 kOhms
7BB-20-6L0
DigiKeyn tuotenumero
490-7BB-20-6L0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
7BB-20-6L0
Kuvaus
BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ 20MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
7BB-20-6L0 -mallit
Kategoria
Tyyppi
Standardi
Valmistaja
Murata Electronics
Impedanssi
1 kOhms
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
10000pF @ 1kHz
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,787" halk. (20,00mm)
Osan tila
Vanhentunut
Terminointi
Johdot
Taajuus
6.3 kHz