1255AY-101M=P3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Pulse Electronics
Varastossa: 9 983
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 900 mA 460mOhm Epästandardi
1255AY-101M=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10801-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10801-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1255AY-101M=P3
Kuvaus
FIXED IND 100UH 900MA 460 MOHM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1255AY-101M=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
900mA
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
460mOhm
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Materiaali - ydin
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,248" lev. (6,30mm x 6,30mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Toleranssi
±20%