1255AY-100M=P3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Pulse Electronics
Varastossa: 8 403
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.9 A 47mOhm Epästandardi