1255AY-100M=P3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1255AY-100M=P3 |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 2.9A 47 MOHM SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.9 A 47mOhm Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 1255AY-100M=P3 -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 3,1A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 47mOhm |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Materiaali - ydin | Koko/mitat 0,248" pit. x 0,248" lev. (6,30mm x 6,30mm) |
Induktanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,177" (4,50mm) |
Toleranssi ±20% | Päätuotenumero |