1248AS-H-4R7N=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10799-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10799-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10799-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1248AS-H-4R7N=P3
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 5.3A 22.8 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.3 A 22,8mOhm maks. 2-SMD
EDA/CAD-mallit
1248AS-H-4R7N=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6,2A
DC-resistanssi (DCR)
22,8mOhm maks.
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Toleranssi
±30%