1248AS-H-3R3N=P3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1248AS-H-3R3N=P3 |
Kuvaus | FIXED IND 3.3UH 5.6A 19.2 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.3 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.6 A 19,2mOhm maks. 2-SMD |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 1248AS-H-3R3N=P3 -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 7,2A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 19,2mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Pakkaus / kotelo 2-SMD |
Materiaali - ydin | Koko/mitat 0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm) |
Induktanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Toleranssi ±30% | Päätuotenumero |