1248AS-H-1R5N=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10794-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10794-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10794-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1248AS-H-1R5N=P3
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 8A 10.1 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 8 A 10,1mOhm maks. 2-SMD
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1248AS-H-1R5N=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
10A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
10,1mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Materiaali - ydin
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Toleranssi
±30%