1217AS-H-470M=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10790-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10790-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10790-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1217AS-H-470M=P3
Kuvaus
FIXED IND 47UH 1.8A 204 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
47 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.8 A 204mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
1217AS-H-470M=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,1A
DC-resistanssi (DCR)
204mOhm maks.
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Toleranssi
±20%