1217AS-H-3R3N=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10789-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10789-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10789-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1217AS-H-3R3N=P3
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 6.8A 14.4 MOHM
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 6.8 A 14,4mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
1217AS-H-3R3N=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
7,7A
DC-resistanssi (DCR)
14,4mOhm maks.
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Toleranssi
±30%