1217AS-H-1R5N=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10785-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10785-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10785-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1217AS-H-1R5N=P3
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM
Tarkka kuvaus
1.5 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 9.4 A 7,6mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
1217AS-H-1R5N=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
11,2A
DC-resistanssi (DCR)
7,6mOhm maks.
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Toleranssi
±30%