1217AS-H-100M=P3
DigiKeyn tuotenumero
490-10783-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10783-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10783-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1217AS-H-100M=P3
Kuvaus
FIXED IND 10UH 3.9A 39.6 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 3.9 A 39,6mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1217AS-H-100M=P3 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
4,3A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
39,6mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Materiaali - ydin
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Induktanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)
Toleranssi
±20%