BU-PB36-02
DigiKeyn tuotenumero
314-BU-PB36-02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-PB36-02
Kuvaus
PATCH CORD SET BANANA 36" B/R
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
36,0" (914,40mm) Pistotulppa – Pistotulppa Testijohto 1000V (1kV) 2 johtoa, musta ja punainen
Kategoria
Kaapelin pituus
36,0" (914,40mm)
Valmistaja
Mueller Electric Co
Sisältö
2 johtoa, musta ja punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali - eristys
Polyvinyylikloridi (PVC)
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus
18 AWG
Konfiguraatio
Banaani – banaani
Jännite – nimellinen
1000V (1kV)
1. liitin
Pistotulppa
Virtaluokitus (ampeeria)
15 A