MPM3808GLE-12-AEC1-Z
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPM3808GLE-12-AEC1-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-MPM3808GLE-12-AEC1-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
1589-MPM3808GLE-12-AEC1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPM3808GLE-12-AEC1-Z
Kuvaus
5.5V, 3A, SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1,2V 3A 2,5V - 5,5V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPM3808GLE-12-AEC1-Z -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Tulojännite (min.)
2,5V
Pakkaus / kotelo
15-PowerLFQFN-moduuli
Tulojännite (maks.)
5,5V
Koko/mitat
0,16" pit. x 0,12" lev. x 0,06" kork. (4,0mm x 3,0mm x 1,6mm)
Jännite - lähtö 1
Valmistajan laitepakkaus
15-QFN (3x4)
Virta - lähtö (maks.)
3A