MPL-SE2512-R47
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-SE2512-R47TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-SE2512-R47
Kuvaus
FIXED IND 470NH 4.5A 20 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 nH Osittain suojattu Induktori 4.5 A 20mOhm Epästandardi, 2 johtoa
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
20mOhm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sarja
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Epästandardi, 2 johtoa
Induktanssi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A