MPL-AY3020-4R7
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AY3020-4R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-MPL-AY3020-4R7CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AY3020-4R7
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 2A 173 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojaamaton Valettu Induktori 2 A 173mOhm 2-SMD, J-johdin
DC-resistanssi (DCR)
173mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,126" lev. (3,50mm x 3,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,1A