MPL-AY1265-R82
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AY1265-R82TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AY1265-R82
Kuvaus
FIXED IND 820NH 27A 1.3 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
820 nH Suojaamaton Valettu Induktori 27 A 1,3mOhm 2-SMD, J-johdin
DC-resistanssi (DCR)
1,3mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,531" pit. x 0,496" lev. (13,50mm x 12,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
46A