MPL-AY1265-R47
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AY1265-R47TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AY1265-R47
Kuvaus
FIXED IND 470NH 33A 0.89 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 nH Suojaamaton Valettu Induktori 33 A 0,89mOhm 2-SMD, J-johdin
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
0,89mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Valettu
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Induktanssi
Koko/mitat
0,531" pit. x 0,496" lev. (13,50mm x 12,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
64A