MPL-AT2512-R47
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AT2512-R47TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-MPL-AT2512-R47CT-ND - Cut Tape (CT)
1589-MPL-AT2512-R47DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AT2512-R47
Kuvaus
FIXED IND 470NH 5.5A 19 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 nH Suojaamaton Valettu Induktori 5.5 A 19mOhm 2-SMD, J-johdin
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
19mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Valettu
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Induktanssi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,4A