MPL-AL5050-6R8
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AL5050-6R8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AL5050-6R8
Kuvaus
FIXED IND 6.8UH 6.1A 25 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
6.8 µH Suojaamaton Valettu Induktori 6.1 A 25mOhm 2-SMD
DC-resistanssi (DCR)
25mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,209" lev. (5,50mm x 5,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7,6A