MPL-AL4020-1R2
DigiKeyn tuotenumero
1589-MPL-AL4020-1R2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-MPL-AL4020-1R2CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPL-AL4020-1R2
Kuvaus
FIXED IND 1.2UH 7.4A 12.2 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.2 µH Suojaamaton Valettu Induktori 7.4 A 12,2mOhm 2-SMD
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
12,2mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Valettu
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Induktanssi
Koko/mitat
0,161" pit. x 0,161" lev. (4,10mm x 4,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7,5A