MP8802DJ-3.3-LF-Z
DigiKeyn tuotenumero
1589-1941-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1589-1941-1-ND - Cut Tape (CT)
1589-1941-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MP8802DJ-3.3-LF-Z
Kuvaus
IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Säädettävä (kiinteä) 1 Lähtö 250mA TSOT-23-5
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
155 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70db – 30dB (1kHz – 1MHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,25V (3,3V)
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännite - lähtö (maks.)
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,19V @ 250mA (tyyp.), -