MP2152GQFU-18-P on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Monolithic Power Systems Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 1,8V 1 Lähtö 2A 6-UFDFN
MP2152GQFU-18-P
DigiKeyn tuotenumero
1589-MP2152GQFU-18-PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MP2152GQFU-18-P
Kuvaus
IC REG BUCK 1.8V 2A 6UTQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Taajuus - kytkentä
1,1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Valmistajan laitepakkaus
6-UTQFN (1,2x1,6)
Tulojännite (min.)
2,5V