0845240004-18-B7
DigiKeyn tuotenumero
0845240004-18-B7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0845240004-18-B7
Kuvaus
18" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 16 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Nikkeli 18,0" (457,2mm)
Kategoria
Johdon paksuus
16 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Nikkeli
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
80,0µin (2,03µm)
Osan tila
Vanhentunut
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
18,0" (457,2mm)