0502128000-12-R4-D
DigiKeyn tuotenumero
0502128000-12-R4-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0502128000-12-R4-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1854 RD001 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 24 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
EDA/CAD-mallit
0502128000-12-R4-D -mallit
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)