0502128000-12-L6
DigiKeyn tuotenumero
0502128000-12-L6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0502128000-12-L6
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 3049 BL001 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 26 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
EDA/CAD-mallit
0502128000-12-L6 -mallit
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Väri
Sininen
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)