0502128000-12-B4
DigiKeyn tuotenumero
0502128000-12-B4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0502128000-12-B4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1854 BK001 BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0502128000-12-B4 -mallit
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Johtimien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Päätuotenumero
Pituus
12,0" (304,8mm)