0500798000-08-L6
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-08-L6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-08-L6
Kuvaus
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 26 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 8,00" (203,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Väri
Sininen
Pituus
8,00" (203,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 935
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Varastossa: 40
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Varastossa: 239
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Varastossa: 320
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Varastossa: 450
8" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 920
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 589
4" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
6" PRE-CRIMP 1853 BLUE