0500798000-05-R6-D
DigiKeyn tuotenumero
0500798000-05-R6-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500798000-05-R6-D
Kuvaus
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 26 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
26 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
5,00" (127,00mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 1 671
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Varastossa: 1630
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Varastossa: 819
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Varastossa: 170
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED
Varastossa: 399
8" PRE-CRIMP 1853 RED