0500588000-12-N8
DigiKeyn tuotenumero
0500588000-12-N8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500588000-12-N8
Kuvaus
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ruskea 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Ruskea
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 510
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Varastossa: 198
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 20
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 BROWN
3" PRE-CRIMP 1852 BROWN
4" PRE-CRIMP 1852 BROWN
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
6" PRE-CRIMP 1852 BROWN