0500588000-08-R8-D
DigiKeyn tuotenumero
0500588000-08-R8-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500588000-08-R8-D
Kuvaus
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 8,00" (203,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Väri
Punainen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
8,00" (203,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 270
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 550
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Varastossa: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Varastossa: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Varastossa: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED