0500588000-05-L8
DigiKeyn tuotenumero
0500588000-05-L8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0500588000-05-L8
Kuvaus
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 28 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Tina 5,00" (127,00mm)
Kategoria
Johdon paksuus
28 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Sininen
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
35,4µin (0,90µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
5,00" (127,00mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Varastossa: 0
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP 1852 BLUE
3" PRE-CRIMP 1852 BLUE
4" PRE-CRIMP 1852 BLUE
6" PRE-CRIMP 1852 BLUE
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE