0460121141-12-L0
DigiKeyn tuotenumero
0460121141-12-L0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0460121141-12-L0
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 20 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Sininen
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
100,0µin (2,54µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
12,0" (304,8mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040 BLUE
3" PRE-CRIMP A2040 BLUE
4" PRE-CRIMP A2040 BLUE
5" PRE-CRIMP A2040 BLUE
6" PRE-CRIMP A2040 BLUE