0457501111-12-G9-D
DigiKeyn tuotenumero
0457501111-12-G9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0457501111-12-G9-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 18 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Väri
Vihreä
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN