0430310003-12-A0
DigiKeyn tuotenumero
0430310003-12-A0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310003-12-A0
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 20 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Oranssi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Varastossa: 10
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 20
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE