0430310001-12-W4
DigiKeyn tuotenumero
0430310001-12-W4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310001-12-W4
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen 24 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Valkoinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 330
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Varastossa: 580
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE