0430310001-12-N0
DigiKeyn tuotenumero
0430310001-12-N0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310001-12-N0
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ruskea 20 AWG Hyppyjohto Nasta – kaapeli (pyöreä) Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Ruskea
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Nasta – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 7
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Varastossa: 210
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
4" PRE-CRIMP A2040N BROWN
5" PRE-CRIMP A2040N BROWN
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN