0430310001-12-B2-D
DigiKeyn tuotenumero
0430310001-12-B2-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430310001-12-B2-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 22 AWG Hyppyjohto Nasta – nasta Tina 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Väri
Musta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
40,0µin (1,02µm)
Kontaktin pää
Nasta – nasta
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK