0430300040-12-B9
DigiKeyn tuotenumero
0430300040-12-B9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300040-12-B9
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A1857/19 BK001 BLA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta 18 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Musta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
12,0" (304,8mm)